کسانی که در اهواز زندگی می کنند و قصد انجام جراحی زیبایی بینی دارند این سوال در ذهن شان ایجاد می شود که بهترین جراح بینی در اهواز کیست؟ چگونه می توان یک جراح بینی خوب در اهواز انتخاب کرد و غیره. در ذیل به ارائه توضیحاتی در این رابطه که مورد تایید دکتر مینو مددی نیا ، جراح بینی اهواز می باشد اشاره کرده ایم.

 

هترین جراح بینی در اهواز

 

جراحی زیبایی بینی از آنجا که یک عمل اورژانسی محسوب نمی شود پس فرد زمان کافی برای انتخاب بهترین جراح بینی را دارد.

به این نکته توجه داشته باشید که انتخاب جراح بینی جزء مهم ترین انتخاب کسانی است که قصد انجام جراحی بینی را دارند، چرا که اگر از نتیجه جراحی بینی رضایت نداشته باشند و دچار مشکلاتی شوند باید تا یک سال صبر کنند تا زخم های ایجاد شده از جراحی بینی اولیه بهبود یابد و بعد از آن اقدام به جراحی ترمیمی بینی کنند.

انتخاب بهترین جراح بینی در اهواز

 • برای انتخاب بهترین جراح بینی اهواز می توانید از دوستان و آشنایان خود پرس و جو کنید یا در گوگل جستجو نمایید.
 • پس از تهیه لیستی از بهترین جراحان بینی در اهواز درباره آن ها تحقیق کنید و پس از آن برای مشاوره نزد بهترین جراح بینی بروید.
 • در جلسه مشاوره انتظارات خود را از جراحی زیبایی بینی به جراح بینی مورد نظر خود بگویید تا او شما را به درستی راهنمایی کند.
 • حتما نمونه کارهای جراح بینی مورد نظر را مشاهده کرده و با بیمارانی که در مطب حضور دارند صحبت نمایید و میزان رضایت آن ها را از جراحی بینی بسنجید.

ویژگی های جراح بینی

 • یک جراح بینی باید صبور باشد و زمان کافی برای معاینه و شنیدن انتظارات بیمار از جراحی بینی بگذارد.
 • صرفا به فکر منافع شخصی خود نباشد و سلامت بیمار را اولویت کار خود قرار دهد.
 • به اصول ریاضی و زیبایی شناختی آگاه باشد.
 • توانایی تجسم کردن بینی بعد از جراحی زیبایی بینی را داشته باشد تا بتواند بهترین مدل بینی را با توجه به آناتومی صورت فرد به او پیشنهاد دهد.
 • با حوصله باشد و تمامی نکات مربوط به جراحی بینی را به بیمار توضیح دهد.
 • توانایی جراحی بینی استخوانی و گوشتی را داشته باشد.

 

 

آیا رینوپلاستی درمانی شکل بینی شما را تغییر می دهد؟

در برخی موارد، رینوپلاستی درمانی با رینوپلاستی زیبایی ترکیب می شود. بسیاری از بیماران این گزینه را انتخاب می کنند. در برخی موارد درمان مشکلات عملکردی بینی بهبودهایی را در شکل ظاهری این اندام نیز بوجود می آورد. برای مثال سپتوپلاستی اغلب می تواند به صاف شدن بینی کج کمک کند.

در طول رینوپلاستی درمانی چه اتفاقی می افتد؟

اتفاقی که در طول رینوپلاستی درمانی رخ می دهد تا حد زیادی به دلیل انجام جراحی وابسته است. اگر فرد به جراحی برای درمان سپتوم کج نیاز داشته باشد، جراح سپتوپلاستی را انجام می دهد. در طول سپتوپلاستی جراح بر روی تغییر موقعیت سپتوم تمرکز می نماید.

در برخی موارد جراح ناهنجاری ها و بدشکلی های ایجاد شده در اثر ضربه یا سرطان پوست را درمان می کند. جراح پلاستیک اغلب پوست را برای پیوند از نواحی دیگر بدن گرفته و به بینی انتقال می دهد.

مثل رینوپلاستی زیبایی در رینوپلاستی درمانی نیز دوره ریکاوری مورد نیاز است. فعالیت هایی از قبیل ورزش، برای چندین هفته بعد از رینوپلاستی باید مورد اجتناب قرار گیرد.

 

 

گزینه های رینوپلاستی

 • رینوپلاستی سنتی

در رینوپلاستی سنتی هر دو روند باز و بسته قابل اجرا می باشد. انتخاب تکنیک مناسب به نیازهای ویژه و ترجیحات بیمار وابسته است.

 • رینوپلاستی باز

تحت بیهوشی عمومی یا تزریق درون وریدی انجام می شود

به جراح این امکان را می دهد تا در زمان مخدوش بودن آناتومی، از قبیل حالت مربوط به رینوپلاستی ترمیمی، به طور کامل در سراسر روند به ساختارهای تحت درمان تسلط کامل داشته و آن ها را رویت کند.

برش در زیر بینی ایجاد می شود

دلیل اصلی انتخاب این روند توسط دکتر مینو مددی نیا، مناسب بودن آن برای درمان انحراف بینی، درمان مشکلات حاد در نوک بینی و رینوپلاستی ترمیمی پیچیده می باشد.

 • رینوپلاستی بسته

تحت بیهوشی عمومی یا تزریق درون وریدی انجام می شود

احتمال بر جای ماندن و دیده شدن جای زخم بسیار کم است چون همه برش ها در داخل بینی ایجاد می شود

تورم بعد از جراحی در آن اندک است

 

 

هزینه جراحی بینی چقدر می باشد؟

هزینه جراحی بینی به عواملی با توجه به عوامل ذیل تعیین می شود.

دستمزد بهترین جراح بینی

هزینه بیمارستان و آزمایشات

هزینه متخصص بیهوشی

هزینه داروها و جلسات معاینه وغیره.

به این نکته توجه داشته باشید که به خاطر هزینه کمتر به هر جراح بینی مراجعه نکرده و ابتدا درباره او تحقیق کنید.

درباره drmadadinia