جراحی بینی بانوان

جراحی بینی بانوان : امروزه اکثر متقاضیان جراحی زیبایی بینی بانوان هستند که برای رفع ایرادات ظاهری بینی خود به جراح بینی مراجعه می کند.

قابل ذکر است امروزه طبق بررسی های انجام شده جراحی بینی طبیعی در میان بانوان بیشتر از جراحی بینی فانتزی و عروسکی طرفدار دارد.

بانوان بهتر است پیش از انجام جراحی زیبایی بینی خود درباره جراح بینی و نحوه جراحی بینی اطلاعاتی را به دست آورند تا به نتیجه خوب و ایده آلی از جراحی بینی به دست آورند.

 

جراحی بینی بانوان

 

جراحی بینی بانوان :

پس از اینکه فرد جراح بینی خود را انتخاب کرد و برای مشاوره به او مراجعه نمود بهتر است آلبوم نمونه کارهای او را مشاهده کند.

برای مشاهده نمونه کارهای دکتر مینو مددی نیا به اینستاگرام و گالری تصاویر وب سایتش مراجعه کنید.

دکتر مینو مددی نیا پیش از جراحی نکات لازم در خصوص اقدامات قبل از جراحی بینی و مراقبت های بعد از جراحی بینی ، مراحل جراحی بینی را به فرد توضیح می دهد.

جراح بینی در روز جراحی زیبایی بینی با ایجاد یک برش کوچک بر روی کلوملا پوست را از اسکلت بینی جدا کرده و تغییرات مورد نیاز را بر روی بینی اعمال می کند.

نکته قابل توجه برای بانوانی که دارای بینی گوشتی هستند این است که دید واقع بینانه ای نسبت به جراحی زیبایی بینی داشته باشند و به توصیه ها و راهنمایی های جراح بینی را در خصوص جراحی بینی گوشتی توجه کنند.

تفاوت جراحی بینی مردان و بانوان به شرح ذیل می باشد:

فاکتورهای زیبایی در میان آقایان و بانوان متفاوت می باشد به عنوان نمونه طول بینی در بانوان کوتاه تر از آقایان می باشد.

زاویه بین لب و بینی در بانوان بین 95 تا 105 می باشد در حالی که این زاویه در آقایان بین 90تا 95 درجه است.

برجستگی نوک بینی در بانوان کمتر از آقایان می باشد.

زاویه بین پیشانی و بینی در آقایان حاد تر از بانوان است.

درباره drmadadiadm1