جراحی بینی در آبادان

افرادی که قصد انجام جراحی بینی در آبادان را دارند بهتر است برای به دست آوردن نتیجه مطلوب و ایده آل به بهترین جراح بینی مراجعه کنند تا دیگر نیازی به جراحی بینی ترمیمی پیدا نکنند.

از آنجا که جراحی بینی یک جراحی اورژانسی محسوب نمی شود پس فرد زمان کافی را برای تحقیق و انتخاب بهترین جراح بینی در آبادان یا اهواز را دارد.

با مراجعه به مقالات مربوط به جراح بینی می توانید درباره نحوه انتخاب جراح بینی و معیارهای انتخاب آن آگاهی لازم را کسب کنید.

 

جراحی بینی در آبادان

 

جراحی زیبایی بینی

جراحی بینی بر روی دو نوع بینی گوشتی و بینی استخوانی انجام می شود.

بینی استخوانی دارای اسکلت محکم و پوست نازک می باشد در حالی که بینی گوشتی استخوان و غصروف ضعیف و پوست ضخیم دارد و در اطراف سوراخ های بینی دارای غدد چربی فراوان می باشد.

افرادی که می خواهند جراحی بینی استخوانی انجام دهند به دلیل ویژگی های بینی استخوانی می توانند مدل بینی فانتزی یا عروسکی ، مدل بینی طبیعی یا شبیه به یک عکس را انتخاب کنند.

اما افرادی که دارای بینی گوشتی هستند در جراحی بینی گوشتی ، جراح بینی به او پیشنهاد می دهد مدل بینی طبیعی را انتخاب کند تا نتیجه ایده آلی به دست آورد.

انواع روش های جراحی بینی

جراحی زیبایی بینی به دو روش جراحی بینی باز و جراحی بینی بسته انجام می شود، انتخاب یکی از این دو روش به جراح بینی و میزان تبحر و مهارت جراح بینی بستگی دارد.

جراحی بینی به روش باز

در جراحی بینی باز جراح بینی یک برش کوچک بر روی کلوملا ایجاد می کند و پس از نمودن پوست از اسکلت بینی تغییرات مورد نیاز را با حفظ عملکرد بر روی بینی اعمال می کند.

دراین روش جراح بینی دید بهتری برای اعمال تغییرات بر روی بینی دارد.

جراحی بینی به روش بسته

در این روش هیچ برشی بر روی بینی ایجاد نمی شود و تمامی برش ها در داخل بینی زده می شود.

در این روش جراحی زیبایی بینی میزان تورم و کبودی کمتر بوده و مدت زمان جراحی بینی حدود ۱۵ دقیقه کمتر می باشد.

جراحی بینی با لیزر

امروزه شاهد تبلیغات گسترده ای در خصوص کوچک کردن بینی با لیزر هستیم، باید درباره این موضوع بگوییم که هنوز علم پزشکی آنقدر پیشرفت نکرده است که بتوان با لیزر تغییراتی بر روی اسکلت بینی ایجاد کرد.

لیزر تنها باعث صاف و شفاف شدن پوست می شود.

 

دکتر مینو مددی نیا

جراح و متخصص گوش و حلق و بینی ، حنجره و سر و گردن

جراحی های زیبایی صورت ( جراحی بینیجراحی گوشجوانسازی صورت )

درباره جراحی بینی اهواز

یکی از مهم ترین معیارها در جراحی بینی انتخاب یک جراح بینی خوب و با تجربه می باشد، افرادی که قصد انجام رینوپلاستی دارند، بهتر است در انتخاب جراح بینی دقت کنند. در صورتی که افراد ، جراح بينی خود را به خوبی انتخاب کنند دیگر نیازی به جراحی بینی ترمیمی ندارند.

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ده − هفت =