جراحی بینی در اهواز

بسیاری از افراد که قصد انجام جراحی بینی در اهواز را دارند به دنبالی یک جراح بینی خوب در اهواز هستند تا با مراجعه به او بتوانند بهترین نتیجه را از انجام آن به دست آورند.

به این نکته توجه داشته باشید که چون جراحی زیبایی بینی یک عمل اورژانسی محسوب نمی شود پس فرد زمان کافی برای جستجو و انتخاب بهترین جراح بینی در اهواز را دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره جراح بینی اهواز می توانید به مقالات مرتبطی که تهیه شده و در وب سایت خانم دکتر مینو مددی نیا وجود دارد مراجعه کنید.

انواع بینی

برای انجام جراحی زیبایی بینی جراحان بینی ، با توجه به ویژگی هایی که بینی دارد آن را به دو گروه بینی استخوانی و بینی گوشتی تقسیم کرده است.

بینی استخوانی به بینی گفته می شود که دارای پوست نازک و اسکلت محکم باشد، کسانی که دارای این نوع بینی هستند در جراحی بینی استخوانی می توانند مدل بینی طبیعی ، فانتزی ، عروسکی و غیره را انتخاب کنند و نتیجه خوبی از آن به دست آورند.

اما بینی گوشتی به بینی گفته می شود که نوک آن گرد ، پوست ضخیم و اسکلت و غضروف ضعیفی داشته باشد، این نوع بینی همچنین در اطراف سوراخ های بینی دارای غدد چربی فراوان می باشد، معمولا جراحان بینی به کسانی که دارای این نوع بینی هستند مدل بینی طبیعی را پیشنهاد می کنند تا نتیجه خوبی به دست آورند.

 

جراحی بینی در اهواز

 

انواع روش های جراحی بینی

برای انجام جراحی زیبایی بینی ، جراح بینی با توجه به مهارت و و تجربه خود یکی از روش های جراحی بینی به روش باز یا جراحی بینی به روش بسته را انتخاب می کند.

در جراحی بینی باز ، جراح بینی یک برش کوچک بر روی کلوملا ایجاد می کند و پس از جدا نمودن پوست از اسکلت بینی تغییرات مورد نیاز را بر روی بینی اعمال می نماید.

اما در جراحی بینی بسته هیچ برشی بر روی کلوملا ایجاد نمی شود و تمامی برش ها در داخل بینی زده می شود.

عوارض جراحی بینی چیست ؟

معمولا کسانی که برای مشاوره به بهترین جراح بینی مراجعه می کنند درباره عوارض جراحی بینی می پرسند که باید به آن ها بگوییم در صورتی که جراح بینی خود را به درستی انتخاب کرده باشند و مراقبت های قبل و بعد از آن را رعایت کنند دچار هیچ عارضه ای نخواهند شد.

قیمت عمل بینی در اهواز چقدر می باشد؟

بسیاری از افراد درباره قیمت جراحی بینی در اهواز و جراحی بینی بصورت اقساط در اهواز سوالاتی می پرسند که باید به آن ها بگوییم جراحی بینی به صورت اقساط ممکن نیست و هزینه جراحی بینی با توجه به دستمزد بهترین جراح بینی ، هزینه بیمارستان ، هزینه داروها و غیره تعیین می شود.

 

دکتر مینو مددی نیا

جراح و متخصص گوش و حلق و بینی ، حنجره و سر و گردن

جراحی های زیبایی صورت ( جراحی بینی – جراحی گوش – جوانسازی صورت )

 

درباره drmadadinia

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • سه × 4 =